De stoombad / belevenisdouche geuren, zijn op oliebasis en alcohol vervaardigd. De met etherische olie of parfum gemengde geuressences worden puur gebruikt in stoomcabine, Hammam, Caldarium, of in de belevenisdouche. Deze stoombad concentraten zijn puur te gebruiken in alle aparaten.
Deze stoombadolieën vermengen zich prima met de stoom en geven een perfecte en, door de extra sterke samenstelling, krachtige geur. Ook te gebruiken voor de belevenisdouche.
Voor aftapkranen, dopsleutels en doseerpompen voor 5 en 10 liter Can zie: SAUNA-ACCESOIRES
Wij streven ernaar onze prijzen zo stabiel mogelijk te houden, echter, ivm wereldwijden schaarste en daar door sterk verhoogde inkoopprijzen
van de Eucalyptusoliëen hebben wij onze prijzen voor alle produkten die deze etherische olie bevatten moeten aanpassen. |